parça kontör bayilik, en ucuz parça kontör fiyatları PARÇA KONTÖR BAYİLİK EN UYGUN FİYATLARLA   
TURKCELL PARÇA TL (KONTÖR)

 

parça kontör, türkcell parça kontör

Turkcell Parça Kredi (Kontör), Operatörlerin kontör transfer yöntemi ile cep telefonunuza ulaştırılan kontördür. 

Normal kontörlere göre daha ucuz olmasına karşın Turkcell parça kontör satın aldığınızda operatörlerin "süre uzatma, hediye kontör, hediye SMS, konbara v.b." kampanyalarından yararlanılamaz.

Turkcell Parça Kontör servisiyle, Turkcell, Hazır Kart ve Muhabbet Hat şahıs aboneleri Hazır Kart ve Muhabbet Kart abonelerine belirli limitler doğrultusunda kontör yüklenebilmektedir

Her abone parça kontör alabilirmi ?

Turkcell Parça kontör alacak abonelerin, Hazır Kart ya da Muhabbet Hat abonesi olması, hattının kapalı olmaması gereklidir.
Son kontör yüklemesinin üzerinden 180 gün geçmiş olan ve hattı çağrı alımına kapatılmış olan aboneler parça kontör alamazlar.
Kurumsal aboneler de Turkcell parça kontör alabilirler.
Bir takvim ayı içerisindeki kontör ALIM limitini (250 kontör) doldurmuş olan bir abone Turkcell parça kontör alamaz, ancak limiti dahilinde kalan alma hakkı kadar kontor alabilir.

turkcell parca kontor
turkcell kontor

Bu ay içinde hattımdan veya hattıma kaç kontör gönderildiğini nasıl öğrenebilirim?

KONTOR yazıp kısa mesaj ile 2277'ye gönderdiğinizde, hattınızdan ay içinde alınmış olan parça kontör miktarını ve gönderme limitine göre ay sonuna kadar gönderilebilecek kontör miktarını; hattınıza ay içinde alınmış olan parça kontör miktarını ve alım limitine göre ay sonuna kadar gönderilebilecek kalan kontör miktarını, kısa mesaj ile bildirilir. (bu servis 2 kısa sms 4 kontör karşılığında ücretlendirilir)

Parça Kontörün gönderilecegi telefon kapalıysa ne olur?

Bu durumda yine kontörler hatta yüklenir ve bilgilendirme mesajı gönderilir. Bilgilendirme mesajı diğer kısa mesajlar gibi, sistemde aboneye gönderilmek üzere 48 saat boyunca saklanır.

Alınan parça kontörler istenildigi gibi kullanılabilir mi?

Evet sistemimizden alınan Turkcell parça kontörler konuşma, mesajlaşma, bilgi ve eğlence servisleri için kullanılabilir.

Bu servisi kullanmak için kayıt veya abonelik gerekiyor mu?

Hayır. Parça Kontör alabilmek içine kayıt ve abonelik gerekmez.

turkcell
turkcell ucuz

Kontör transfer ile istediğim kadar kontör alabilir miyim?

Bir abone, bir takvim ayında farklı kişilerden ve kanallardan toplamda 250 parça kontör alabilir.
Bir hattan bir ay içinde alınan parça kontör miktarının detayını ögrenmek için "kontor" yazılıp 2277 ye gönderilmesi yeterlidir. Gelen mesaj o ay içinde alınan parça kontör bilgisi içermektedir.

Hangi aboneler bu servisi kullanabilir?

Bu servisi bireysel Turkcell, Hazır Kart ya da Muhabbet Hat kullanabilir. Kurumsal aboneler kontör transfer edemez. Ancak kurumsal abonelere kontör transfer edilebilir.

 

 

 

PARÇA KONTÖR BAYİLİK VE PARÇA KONTÖR YÜKLEMEBayi Girişi
 
Lütfen Sanal klavye kullanın!