parça kontör bayilik, en ucuz parça kontör fiyatları PARÇA KONTÖR BAYİLİK EN UYGUN FİYATLARLA   
PARÇA TL (KONTÖR)

 

Parça Kredi (Kontör)

Turkiyedeki Operatörlerin paket küpür alternatif olarak 2003 yilinda piyasada kendine yer bulan seçenegidir. Operatörlerin direk hizmeti olmayip girisimcilerin meydana getirdigi gönderim kanallari ile tüketiciye ulasan seçenekleri serbest piyasada Minimum 100 Küpürlük kart kontör lerlerine alternatifler olusturmuslardir.

Tüketicinin göstermis oldugu yogun ilgi sektörle beraber gönderim kanallarinida genisletmistir. Bu sayede sektörüne esgüdüm olarak bir çok sektörde ayni paralellikte gelismis ve sektör 2008 yilinda türkiye çapinda binlerce bayi ve milyonlarla tabir edilen müsterilerine ulasmistir.

Operatörlerin son kullaniciyi Küpürlü Tam Kontör yükletmeye diretme çabalari piyasasinin genislemesi ve bayiliklerinin artmasi ile kabul edilmez bir seçenek olmus ve operatörleride alternatif olusturacak kontör paketleri üretmeye mecbur etmistir.Böylelikle Turkcell , Vodafone ve Avea 'nin paketleri djital piyasada yerini almistir.

Parça Kontör Müşterinin hattına gittiğinde (05xx xxx xx xx numaralı aboneden hattınıza xx kontör transfer edilmiştir.) ibareli bir mesaj ile bilgilendirilir.

" yükleme sistemlerinde otomatik entegrasyon sistemleri kullanarak müsterimizin ihtiyacina saniyeler içinde cevap verebilmekten grur duyuyoruz."  devamı...

vodafone parca kontor

 

 vodafone-parca-kontor

 

 

PARÇA KONTÖR BAYİLİK VE PARÇA KONTÖR YÜKLEMEBayi Girişi
 
Lütfen Sanal klavye kullanın!